ODBĚR NOVINEK

Chci dostávat mailem informace

o novinkách a připravovaných akcích...

Kurz Podvodní fotografie
Není to tak dávno, kdy pod vodou mohli fotografovat jen ti, kteří měli dostatek peněz na drahé vybavení nebo zlaté české ručičky, které dokázali s ,,papiňáku“ vyrobit podvodní pouzdro na svou Flexaretu. Dnes je díky moderním přístrojům a finanční dostupnosti fotografování pod vodou otevřené všem – jediné, co musíte udělat je začít.

Kurz podvodní fotografie je zaměřen na seznámení se základními technikami podvodní fotografie. Klade důraz na správný pohyb a práci s fotoaparátem pod vodou s ohledem na vlastní bezpečnost a ochranu podvodní fauny a flóry. Během kurzů se také seznámíte se základy zpracování výsledné fotografie na PC.

Podvodní fotografie má svá jistá specifika a je naprosto odlišná od fotografie na souši. Fyzikální vlastnosti vody komplikují vaše snažení o krásně barevnou a perfektně zaostřenou fotografii. Všemi úskalími, které začínající podvodní fotograf potřebuje překonat, Vás bezpečně provede zkušený instruktor podvodní fotografie Kamil Balzar spolu s podmořskou fotografkou a bioložkou Martinou Balzarovou, ověnčenou domácími i mezinárodními oceněními za svou fotografickou tvorbu. Poradí Vám triky a tipy jak fotit hlavně mořské živočichy v jejich přirozeném prostředí. Naučí vás jak a kde je můžete najít, předvídat jejich pohyby a odhalit jejich skrytá tajemství. Speciální a náročnou disciplínou je širokouhlá fotografie. Pavel Bohoněk patří k nejlepších podvodních fotografů, kteří v tomto nejen vynikají ale umí své zkušenosti srozumitelně předat ostatním.

Kurz je možné po dohodě absolvovat během potápěčských výprav, nebo na vypsaných akcí speciálně zaměřených na kurz podvodní fotografie.
Aktuální ceny a plánované termíny najdete v sekci Potápěčské výpravy.
Pokud nenajdete co hledáte nebo Vám nevyhovují termíny napište si o nabídku kamil@seawaydiving.cz.
Přihláška
Příjmení a jméno: 
Ulice: 
Město: 
PSČ: 
Datum narození: 
Číslo pasu: 
Potápěčská kvalifikace: 
Telefon: 
Email: 
Poznámka/dotaz: 
© 2010 Seaway Diving
Vytvořila Mishka Media