ODBĚR NOVINEK

Chci dostávat mailem informace

o novinkách a připravovaných akcích...

Kurz Podvodní video
Dalším s rychle se rozvíjejícím koníčků spojeným s potápěním je filmování pod vodou.
Na první pohled se zdá, že je to daleko snadnější než fotografie a díky "hejbacím" obrázkům máte ulehčenou pozici oproti fotografům, kteří svou fotografií chtějí něco sdělit v jednom statickém obrázku. A opravdu tomu tak je. Kamerou dokážete zachytit proplouvající hejno ryb, murénu, která zrovna chytila svou kořist nebo svoje kamarády jak se nechávají unášet v proudu kolem korálové útesu.
Ale dokážu dobře využít tuto výhodu? Budou moje záběry barevné a zobrazím skutečnou krásu a rozmanitost podvodního světa bez chvějící se ho obrazu? Budou se kamarádi, rodina nebo případný divák bavit při sledování videa z dovolené, dokážu je zaujmout nebo je za pár minut unudím?

Dvířka do tajů a základních zásad podvodního filmování Vám pootevře instruktor potápění a podvodní kameraman Kamil Balzar.
Video ukázky najdete zde.
Kurz je zaměřen na seznámení se základními technikami podvodního filmování. Příprava a údržba podvodního pouzdra, použití světel a filtrů, ovládání kamery a techniky videozáznamu. Také zde je klade důraz na správný pohyb a práci pod vodou s ohledem na vlastní bezpečnost a ochranu podvodní fauny a flóry. Nedílnou součastí kurzu jsou základy zpracování záběrů a střihu na PC.

Kurz je možné po dohodě absolvovat během potápěčských výprav, nebo na vypsaných akcí speciálně zaměřených na kurz podvodní video. Aktuální ceny a plánované termíny najdete v sekci Potápěčské výpravy Pokud nenajdete co hledáte nebo Vám nevyhovují termíny napište si o nabídku kamil@seawaydiving.cz.
Přihláška
Příjmení a jméno: 
Ulice: 
Město: 
PSČ: 
Datum narození: 
Číslo pasu: 
Potápěčská kvalifikace: 
Telefon: 
Email: 
Poznámka/dotaz: 
© 2010 Seaway Diving
Vytvořila Mishka Media