ODBĚR NOVINEK

Chci dostávat mailem informace

o novinkách a připravovaných akcích...

Potápěčské základny Egypt
Představujeme Vám naše partnerské potápěčské základny v Egyptě.
S některými z nich úspěšně spolupracujeme již 10 let což značí, že servis a služby jsou stále na vysoké úrovni. Proto je tento přehled zárověn i naším doporučením a zárukou, že zde budete opravdu spokojeni. A to nejen pokud se rozhodnete cestovat organizovaně v námi vypsaných termínech kdy je na základně přítomen instruktor Seaway Diving ale kdykoliv v průběhu roku pokud by jste chtěli cestovat idividuálně.

Info slevy a výhody v Klub Seaway Diving.
Naše partnerské základny v Egyptě

siema


siema

MARSA ALAM - Marsa Shagra Village


Marsa Shagra Village převyšuje všechny základny v celém Egyptě nejen ideální polohou ale i skvělým a prvotřídním servisem. Nabízí rozmanité možnosti ubytování a potápění. Nadšení potápěči uvítají možnost potápění bez průvodce v čase, který si sami zvolí a výhodnou cenu balíčku ,,neomezené potápění na domacím reefu"

MARSA ALAM - Marsa Nakari


Marsa Nakari je menším sourozencem Marsa Shagra. Nabízí rozmanité možnosti ubytování a potápění. Nadšení potápěči uvítají možnost potápění bez průvodce v čase, který si sami zvolí a výhodnou cenu balíčku ,,neomezené potápění na domacím reefu". Základna v Nakari je vhodná pro potápěče, kteří vyhledávají klidnější a méně navštěvovaná místa, vysoký servis za výhodnou cenu.

MARSA ALAM - Wadi Lahami


Wadi Lahami je základnou skrytou na neposkvrněném jihu Egypta. Tato lokalita je pro opravdové dobrodruhy. Úplně prázdné pobřeží narušují pouze občas mangrove nebo stáda pasoucích se velbloudů. Lahami je poslední divočinou Egypta a zároveň extrémně cenný zdroj přírodního bohatství. Každý potápěč by měl alespoň jednou za život navštívit Lahami a objevit světově proslulé Fury Shoals. Unikátnost Lahami také představuje oblast mangrove hned na severním okraji základny. Žije a hnízdí zde mnoho druhů brodivých a mořských ptáků. Pravidelně můžete spatřit orlovce, kteří zde každoročně hnízdí. Další z běžných ptáků jsou volavka bílá a proměnlivá, kvakoš noční a někdy také kolpík. V létě lze často spatřit ostříže arabského, racka bělookého, rybáka bělolícího a velkozobého. Občas se poštěstí vidět i plameňáky. Na podzim a na jaře lze pozorovat hejna tažných ptáků, jako jsou vlaštovky, bramborníčci, lindušky, konipasové a ledňáčci.

DAHAB - DC LIGHTHOUSE


V Dahabu naleznete všechno co potřebujete pro správnou potápěčskou dovolenou - klid, slunce a moře.
© 2010 Seaway Diving
Vytvořila Mishka Media