ODBĚR NOVINEK

Chci dostávat mailem informace

o novinkách a připravovaných akcích...

Aktuality
Aktuality > Potápěčský kurz PADI - OPEN WATER DIVER v Dahabu
Potápěčský kurz PADI - OPEN WATER DIVER v Dahabu
16-06-2010

Tady začíná tvá cesta za dobrodružstvím
Kurz Open Water Diver je určen pro úplné začátečníky, kteří nemají s přístrojovým potápěním žádné zkušenosti. V rámci kurzu zvládneš důležité teoretické znalosti, osvojíš si praktické potápěčské dovednosti a pod vedením profesionálních instruktorů objevíš zcela nový svět.
Po úspěšném absolvování kurzu získáš mezinárodní potápěčskou certifikaci PADI OWD se kterou se můžeš potápět do max. hloubky 18 m a zažívat tak dobrodružství při poznávání rozmanitého podvodního života nebo potopených vraků lodí.

Struktura kurzu:
Teorie
Seznamuje s principy a základními informacemi, které musí znát všichni potápěči, kteří se chtějí bezpečně potápět. V pěti lekcích postupně probereme vybavení potápěče, základy fyziologie, fyziky, bezpečnosti potápění, první pomoci atd. Každá teoretická lekce trvá 1 - 1,5 hodiny včetně výkladu, video prezentací a testem znalostí. Po absolvování kompletní teorie následuje finální závěrečný písemný test.

Praktická část
Nácvik a rozvoj potápěčských dovedností v kontrolovaných podmínkách (bazén, klidná mělká zátoka apod.). Tvoje první ponory, při kterých se naučíš důležité potápěčské techniky a dovednosti. Tato cvičení se odehrávají pod přímým dohledem instruktora. Celkem absolvuješ pět lekcí, kde hlavním kritériem pro úspěšné zvládnutí je správné a bezpečné provedení požadovaných cviků a dovedností.

Praktická část - volná voda
Ponory ve volné vodě umožňují aplikovat a prohloubit si získané vědomosti a dovednosti ve skutečném potápěčském prostředí pod dohledem instruktora.

Vstupní podmínky a předpoklady
zdravotní způsobilost - lékařské potvrzení
3 x foto formát pas© 2010 Seaway Diving
Vytvořila Mishka Media