ODBĚR NOVINEK

Chci dostávat mailem informace

o novinkách a připravovaných akcích...

Potápěčské základny Egypt
Potápěčské základny Egypt > DAHAB - DC LIGHTHOUSE
DAHAB - DC LIGHTHOUSE
Potápěčské centrum Lighthouse dostalo jméno podle krásného útesu Lighthouse, který je přímo před potápěčským centrem. Na pláži čekají hosty lehátka a písečná zátoka. Na útesu Lighthouse můžete šnorchlovat a obdivovat nádherný podvodní svět Rudého moře. Potápěčské centrum s novou výstrojí, v obnoveném prostředí a se slovensko/českými instruktory čeká jen na Vás.
Když dostanete hlad, tak můžete ochutnat v Lighthouse restauraci místní, ale i evropské speciality.
Termíny a doprava
Nonstop po celý rok. Pobyty možné na 8, 10, 11, 15 a 17 dní. Odlety pondělí, čtvrtek, sobota. Zajistíme Vám letenku, ubytování, transfery, potápění a poskytneme informace na cestu. Odlety jsou možné z Prahy, Brna a Ostravy. Po příletu do Sharmu Vás bude čekat na letišti delegát potápěčského centra Lighthouse.
Ubytování
Golden Star***, Golden Star**, Khattab***, Oricana***, Coral Coast***, Golden Europe****

Pro náročnější nebo rodiny s dětmi možnost pobytu v hotelu Tropitel Dahab Oasis nebo Hilton Dahab Resort (zajišťujeme ve spolupráci s CK EXIM TOURS).
Doporučujeme
Dahab znamená v arabštině zlato a opravdu je tohle zlaté místo, kde naleznete všechno co potřebujete pro správnou potápěčskou dovolenou - klid, slunce a moře. Právě klid a pohoda je to, co dělá z Dahabu jedinečné místo. Ano, Dahab je oproti Sharm el Sheiku nebo Hurghadě učiněný ráj. Pro mnohé z Vás bude možná překvapením, že nejlepší termíny jsou během letních prázdnin, kdy je zde méně turistů a podmínky pro potápění jsou doslova ideální.
Náš tip
Výhodou pobytu a potápění v Dahabu je skutečně neopakovatelná atmosféra. Je mnoho návštěvníků, kteří se sem právě proto neustalé vracejí. Dahab je nejen ideálním místem pro potápěče, ale také pro absolvování potápěčského kurzu pro začátečníky. Podmínky, které zde umožňují být vždy pohromadě ocení také turisté "nepotápěči" doprovázející své partnery potápěče. Široká je také nabídka zajímavých výletů po souši. Vyrazit můžete například do Bílého a Barevného kaňonu, do Klaštera Sv. Kateřiny nebo do národního parku Nabeq, který je známý pro nejseverněji se vyskytující mangrovníkové porosty na severní polokouli. Pobyt si můžete též zpestřit výletem na čtyřkolkách do pouště. To ale zdaleka není vše. O mnoha dalších možnostech se dozvíte během pobytu.
  
© 2010 Seaway Diving
Vytvořila Mishka Media